Na kontaktoni

Weihai Deyuan Network Industry Co., Ltd.

Adresë

Nr. 169-1 Torch Road, Torch Zona e Zhvillimit Industrial të teknologjisë së lartë, Weihai City, Shandong Province, 264200

Telefoni

0086-18063110576

orët

E hënë-e premte: Shërbim 24 orë
E shtunë, e diel: 9:00-18:00

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni