За нас

Вовед во компанијата

Weihai Deyuan Network Industry Co., Ltd. е искусна компанија која се фокусира на трговија со вештачка трева и вештачки растенија.

Главно производите се трева за уредување, спортска трева, вештачка жива ограда, пергола од врба што може да се прошири.Нашето седиште за увоз и извозна компанија се наоѓа во Веихаи од провинцијата Шандонг, Кина.WHDY има две главни кооперативни производствени погони.Еден од нив се наоѓа во провинцијата Хебеј.Другиот се наоѓа во провинцијата Шандонг.Покрај тоа, нашите кооперативни фабрики низ Џиангсу, Гуангдонг, Хунан и други провинции.

Да дизајнираме и да ви обезбедиме разновидна и стабилна понуда на стоки е основата и предноста на нашата долгорочна соработка.Сите одделенија добро соработуваат со одделот за производство и имаат непречено поврзување, што може да им даде на нашите клиенти добра услуга и да го скрати времето на производство.

фабрика

Имаме бизнис во EMEA, Америка и Југоисточна Азија итн. WHDY се придржува до вербата дека клиентите се на прво место и отсекогаш се фокусирал на различни маркетинг решенија и дизајни за да ги задоволи уникатните потреби на секој различен пазар за да им помогне на своите клиенти да добијат максимална корист што ја заслужуваат со соработка со врвен производител.

Квалитетни производи

Замислете каква казна добиваат нашите терени со синтетичка трева на секој даден ден на игра.На кој било од бројот на бејзбол, фудбалски и атлетски терени со синтетичка трева инсталирани низ целиот свет.WHDY продолжува да биде избор број еден на трева за играње во последните 10+ години.WHDY Lawn е познат по убавината, квалитетот и способноста да ги издржи дури и најстрогите казни што спортистите можат да ги ослободат.

рг (2)
рг (1)
околу сликата (6)
cer

Претседателот на компанијата престојува во странство повеќе од десет години, а сега некои вработени се уште живеат во странство.Нашето богато искуство во странство ни овозможува да имаме професионален дизајн за карактеристиките на производите што ги бараат различни региони

thr

Вештачкиот тревник помина низ четири фази на развој од своето раѓање.Во моментов, производите на WHDY се во четвртата фаза и постојано иновираат, а се надеваме дека ќе направиме откритија во биоразградливите материјали во иднина

ng