Трговија на големо со пампас трева свадби домашен декор цветни украсни цвеќиња пампас пампа трева

Краток опис:

Име на производ:Вештачка Astilbe Chinensis Flores

Материјал:Мек лепак

ГОЛЕМИНА:DY09927

Тежина:46гр

Должина на листот:110 см

Забелешки:Бесплатен примерок

Вкупниот број на производи е 1000 единици, ве молиме контактирајте не за каталог


Детали за производот

Ознаки на производи

Име на производ:Вештачка Astilbe Chinensis Flores

Материјал:Мек лепак

ГОЛЕМИНА:DY09927

Тежина:46гр

Должина на листот:110 см

Забелешки:Бесплатен примерок

Вкупниот број на производи е 1000 единици, ве молиме контактирајте не за каталог

H29b893f1df1f4ebf9d78903349dcab70k

9950e531-185e-4e57-89fe-4edaac029185d7b85f08-ac18-4567-b95c-c87b3ad760e9 d891544f-1186-4849-bc6c-1ce494413290


  • Претходно:
  • Следно: