Градина на отворено внатрешно уредување Декорација на домот Вештачко растение Тревник трева Декоративно ѕидно растение

Краток опис:

Име на производ: Вештачко растениеЅиден панел
Материјал:ПЕ+УВ
Спецификација:100 * 100 см (40 инчи)
Апликација:Погоден за свадбени настани, супермаркети, дом, ѕидови, хотели, ресторани итн.
Количина на стил:Повеќе од 100+


Детали за производот

Ознаки на производи

Име на производ: Вештачко растениеЅиден панел
Материјал:ПЕ+УВ
Спецификација:100 * 100 см (40 инчи)
Апликација:Погоден за свадбени настани, супермаркети, дом, ѕидови, хотели, ресторани итн.
Количина на стил:Повеќе од 100+

组合九详情_01 组合九详情_02 组合九详情_03 组合九详情_04 组合九详情_05 组合九详情_06 组合九详情_07


  • Претходно:
  • Следно: